Këshilltari i Metës humb një tjetër njeri të shtrenjtë: Mjaft! Po më shtohen shumë engjëj atje lart…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:01 12-07-2017 Këshilltari i Metës humb një tjetër njeri të shtrenjtë: Mjaft! Po më shtohen shumë engjëj atje lart…

Këshilltari i kreut të Kuvendit Ilir Meta, Emiljano Aleksi humb një tjetër njeri të dashur.

Përmes një postimi në facebook, Aleksi tregon se sapo është ndarë nga jeta xhaxhai i tij, ndërsa reflekton një dhimbje të madhe, teksa lutet që engjëj të tjerë të mos shtohen në qiell.  

STATUSI I PLOTË:

Vdekjen e ndjejme kur na largohen nga jeta njerezit qe me shume duam dhe bashke me to dhe nje pjese e jona. Mendoj qe kjo eshte ajo qe na tremb me shume, ta pranojme vdekjen. Te pranojme qe s’mund te bejme asgje per njerezit qe ikin e qe s’mund t’i kemi me prane. Nuk na dhemb te mendojme qe do ikim aq sa na dhemb kur mendojme sa njerez lendojme me ikjen tone. Jane te tjeret qe e jetojne vdekjen dhe jemi ne ato qe perjetojme.

MJAFT! Po_me_shtohen_shume_engjej_atje_lart!

Lamtumire_I_Dashur_Xhaxhai_IM!

 

ALEKSI.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022290945053101
array(1) { ["section"]=> string(103) "keshilltari-i-metes-humb-nje-tjeter-njeri-te-shtrenjte-mjaft-po-me-shtohen-shume-engjej-atje-lart-85856" }