Këshilltari i Metës paralajmëron supriza: Kjo është ora e së vërtetës!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:57 25-05-2017 Këshilltari i Metës paralajmëron supriza: Kjo është ora e së vërtetës!

Këshilltari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Emiljano Aleksi paralajmëron supriza në garën e 25 qershorit.

Teksa poston një foto në facebook të një ore që mban një fushë me logon e LSI-së, Aleksi shkruan se kjo është ora e së vërtetës, ora e LSI.

STATUSI I PLOTË

ËSHTË ORA E SË VËRTETËS…ORA E LSI

Sukseset më të mëdha nuk ndodhin brenda natës, kërkojnë kohë. Ndaj, Durimi dhe Koha janë dy parimet e punës sonë. 25 #Qershori po afron.
Situata aktuale është akoma më pozitive.

MOS HARRO/ Politika nuk është as aritmetikë e as matematikë, është më shumë #KIMI. Dhe natyrisht që ka proceset e saj, ka reaksionet e saj dhe absolutisht garës asnjëherë nuk i dihet deri në fund. Ka surpriza..


#LSI forcë e parë
#LSI rritet në progresion gjeometrik
#LSI shans për Shqipërinë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022197961807251
array(1) { ["section"]=> string(74) "keshilltari-i-metes-paralajmeron-supriza-kjo-eshte-ora-e-se-vertetes-79912" }