Këshilltari i Metës: S’jam 35 vjeç, jam 18 me 17 vite eksperiencë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:53 05-12-2017 Këshilltari i Metës: S’jam 35 vjeç, jam 18 me 17 vite eksperiencë

Këshilltari i Presidentit, i njohur ndryshe si “syri dhe veshi” i Ilir Metës, Emiljano Aleksi, sot feston ditën e lindjes.

Aleksi, i cili prej kohësh punon me Metën, duke e ndjekur edhe në rrugëtimin e tij në Presidencë mbush 35 vjeç por për ta thënë këtë ka zgjedhur një batutë.

“Nuk jam 35 vjeç, jam 18, me 17 vite eksperiencë”, shkruan këshilltari, i cili përtej batutës, 17 vite eksperiencë i ka gjithsesi. Mbetet për t'u zbuluar se çfarë ka përgatitur nga ana tjetër Meta për të besuarin e tij, në këtë ditëlindje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067009925842285
array(1) { ["section"]=> string(70) "keshilltari-i-metes-s-jam-35-vjec-jam-18-me-17-vite-eksperience-102047" }