Këshilltari i Nishanit pranon nga të rinjtë socialistë ‘simbolin e paqes’.

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:02 21-09-2016 Këshilltari i Nishanit pranon nga të rinjtë socialistë ‘simbolin e paqes’.

Ylli Asllani, këshilltar i presidentit Bujar Nishani për çështjet lokale, ka pranuar sot nga të rinjtë e FRESSH në Gjirokastër ‘simbolin e paqes’.

Në ditën ndërkombëtare të paqes, të rinjtë socialistë në Gjirokastër kanë shpërndarë këtë simbol për shumë qytetarë dhe mes tyre ka qenë edhe Asllani.

Ylli Asllani ka qenë gjithashtu këshilltar i ish-kryeministrit Sali Berisha nga viti 2005 deri më 2013-ën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026742935180664
array(1) { ["section"]=> string(77) "keshilltari-i-nishanit-pranon-nga-te-rinjte-socialiste-simbolin-e-paqes-53686" }