Këshilltari i Ramës dhe drejtori i ALUIZNI-t me pushime bashkë, vendi ku ndodhen do t’ju befasojë (FOTOT EKSKLUZIVE)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:40 11-08-2016 Këshilltari i Ramës dhe drejtori i ALUIZNI-t me pushime bashkë, vendi ku ndodhen do t’ju befasojë (FOTOT EKSKLUZIVE)

Këshilltari i kryeministrit Rama për Trashëgiminë Kulturore, Artan Shkreli dhe drejtori i ALUIZNI-t Artan Lame janë duke i kaluar bashkë këto pushime dhe siç duket edhe nga fotot, s’po kalojnë aspak keq.

Lame madje është më i relaksuar se kurrë, me këmbët ngritur në lartësinë që e bëjnë të ndjehet sa më komod.

Por edhe më interesant është vendi që kanë zgjedhur për të pushuar, që lakohet shpesh si vendi i “VIP-ave” dhe i të rinjve “t’lagi me shampanjë”. E ku tjetër veçse te “Folie Marine?!”

Artan Lame dhe Artan Shkreli së bashku me familjet e tyre ndodhen pikërisht te Folie dhe janë fotografuar gjatë momenteve të drekës.

lll.jpg

llllllllllllllllllll.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021817922592163
array(1) { ["section"]=> string(119) "keshilltari-i-rames-dhe-drejtori-i-aluizni-t-me-pushime-bashke-vendi-ku-ndodhen-do-t-ju-befasoje-fotot-ekskluzive-49447" }