Kështu duket me bikini këngëtarja e skenës shqiptare (Foto dhe Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:40 24-08-2016

????

A video posted by Eva Ndoja (@evandoja_) on

Eva Ndoja është një ndër këngëtaret më të reja të skenës shqiptare.  Në bashkëpunim me Getinjon ata patën sjellë këngën "S'jena mo". 3 muaj më parë ajo publikoi këngën " Se ke dit".

Linjat e saj janë shumë të  tonifikuara teksa ka pozuar me bikini. 

eva_ndoja.png

1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018190860748291
array(1) { ["section"]=> string(73) "keshtu-duket-me-bikini-kengetarja-e-skenes-shqiptare-foto-dhe-video-50695" }