Kështu i pëlqen protesta Mesilës (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:16 13-03-2015 Kështu i pëlqen protesta Mesilës (Foto)

Deputetja e PD-së Mesila Doda ka postuar një foto në facebook nga protesta e djeshme e opozitës, ku disa vajza protestojnë duke qendruar përballë policeve të vendosura përpara kryeministrisë.

Për Dodën, kjo është Shqipëria e bukur dhe e cilivizuar dhe shpreh bindjen se vendi ynë mund të bëhet më i mirë nga gratë dhe të rinjtë.

“Kjo është Shqipëria që më pelqen. E bukur, e civilizuar, me kurajo. Jam e bindur që vendi ynë bëhet më i mirë nga gratë dhe të rinjtë”, shkruan Doda në profilin e saj.

PD organizoi dje përpara kryeministrisë protestën kundër kreut të Kuvendit Ilir Meta, ndryshe nga sa ishte paralajmëruar nga SHISH se në protestë do të kishte dhunë, por çdo gjë rezultoi të ishte paqësore si në këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019662857055664
array(1) { ["section"]=> string(42) "keshtu-i-pelqen-protesta-mesiles-foto-5782" }