Kështu ruhet vend-parkingu në Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:42 23-06-2015 Kështu ruhet vend-parkingu në Tiranë

Jemi mësuar të shohim bidona, kova, karrige edhe vazo me lule që përdoren si mjete për të ruajtur vendin e parkingut, qoftë privat apo publik.

Epo mesa duket objektet e sipërpërmendura nuk kanë qenë edhe aq efektive, çka ka bërë që qytetarët të mendojnë për mënyra më kreative si ky skelet njerëzor që qëndron i patrembur në ruajtje të vendit të parkimit të shefiti të tij.

Duhet pranuar, një roje si skeleti është mjaft efektiv, dhe mbi të gjitha nuk ka kosto esktra, nuk lodhet kurrë e nuk duhet të shqetësoheni pë ta ushqyer.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030160903930664
array(1) { ["section"]=> string(42) "keshtu-ruhet-vend-parkingu-ne-tirane-14464" }