Këta dy deputetë, njëri majtas e tjetri djathtas, festuan dje 35-vjetorin me klasën e tyre

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:09 22-11-2016 Këta dy deputetë, njëri majtas e tjetri djathtas, festuan dje 35-vjetorin me klasën e tyre

Deputetët e Kuvendit Anastas Angjeli dhe Genc Ruli mesa duket vijnë nga e njëjta klasë.

Socialisti Angjeli dhe demokrati Ruli janë ritakuar ditën e djeshme bashkë me shokët e tjerë të klasës pas 35 vitesh. Gjithsecili prej tyre, ka ndjekur rrugë të ndryshme në jetë dhe kanë ndryshuar kaq shumë.

Megjithatë, përpos pikpamjeve politike, dy deputetët i shohim më afër se kurrë njëri-tjetrit në këtë foto festive.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mitro Çela flet për zyrtarin e FMN-së që u martua me një burrë të moshuar dhe sjell në vëmendje një djalë gay të harruar
Rama, Veliaj dhe Tahiri surprizojnë zyrtaren e Bashkisë Tiranë, i mbushin zyrën plot me lule (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.021132946014404
array(1) { ["section"]=> string(94) "keta-dy-deputete-njeri-majtas-e-tjetri-djathtas-festuan-dje-35-vjetorin-me-klasen-e-tyre-60316" }