“Këtë duhet ta zhveshin lakuriq e ta ndjekin me k** në dorë”, aktivisti “masakrohet” në rrjetet sociale dhe i publikon të gjitha

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:17 03-03-2017 “Këtë duhet ta zhveshin lakuriq e ta ndjekin me k** në dorë”, aktivisti “masakrohet” në rrjetet sociale dhe i publikon të gjitha

Komente vërtet të pahijshme këto në adresë të aktivistit të LGBT Kristi Pinderi, i cili i prekur nga gjithçfarë shkruajnë për të por edhe i revoltuar ndaj faktit që shumë thonë se askush nuk e diskriminon dhe paragjykon komunitetin e tyre, ka vendosur të publikojë të gjitha mesazhet.

“Ky personi Visari në profilin e tij shkruan se ka qene efektiv i policisë së shtetit deri në 2016 e aktualisht jeton në Illinois. Besoj do kishte probleme në një vend normal”, shkruan Kristi referuar një komenti të dikujt që shkruan se do e digjte LGBT-në.

“Kur thonë ca "ku ka diskriminim ndaj lgbt?" Ç’ne, hic për Zotin “, shkruan më tej aktivisti duke publikuar të gjitha si më poshtë:

cik.jpg

cijk1.jpg

cik2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.065775156021118
array(1) { ["section"]=> string(127) "kete-duhet-ta-zhveshin-lakuriq-e-ta-ndjekin-me-k-ne-dore-aktivisti-masakrohet-ne-rrjetet-sociale-dhe-i-publikon-te-gjitha-70624" }