“Këtë e ka fal zoti për së dyti”... VIDEO DRAMATIKE: Ç’ndodhi me dy punonjës të OSHEE

Publikuar tek: aktualitet, më 13:08 14-02-2018 “Këtë e ka fal zoti për së dyti”... VIDEO DRAMATIKE: Ç’ndodhi me dy punonjës të OSHEE

Mjeti që shihni në video i përket Drejtorisë së Tensionit të Lartë OSHEE Veri, i cili përdoret për defekte të zonave përreth Fushë- Arrëz dhe Kukësit.

Nga informacionet e mara mësojmë se dy punonjësit, B.S dhe A.D po ktheheshin nga shërbimi në Nënstacionin Gropaj pranë Fierzës, dhe në aksin Arrëz Miliska, kur mjeti i tyre ka përfunduar me dy rrota në humnerë.

“Këtë e ka fal zoti për së dyti”, thotë me të drejtë personi që ka filmuar gjithçka.

Ndiqni pamjet! 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Turp, turp, turp”, Dhori Kule s’rresht së përsërituri, u hakërrehet pedagogëve para Ramës: Bëtë namin se u vonuan rrogat
Ngjarje e rëndë në Fier, VDES 21-vjeçarja, familjarët akuzojnë mjekët »
Article Logic
Execution time: 0.0053620338439941
array(1) { ["section"]=> string(86) "kete-e-ka-fal-zoti-per-se-dyti-video-dramatike-c-ndodhi-me-dy-punonjes-te-oshee-110227" }