Këtë kapele meksikane e ka vënë një nga njerëzit më të rëndësishëm të botës. E merrni dot me mend kush?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:58 12-02-2016 Këtë kapele meksikane e ka vënë një nga njerëzit më të rëndësishëm të botës. E merrni dot me mend kush?

Me kapele meksikane dhe pikërisht momenti perfekt për të provuar dhuratën speciale të gazetarit për një nga njerëzit më të rëndësishëm të botës. Bëhet fjalë për Papa Françeskun, në momentin e rrallë të provës së kapeles, dhuratë nga një gazetar meksikan.

Papa i qeshur, duke mbajtur në duar kapelen e stërmadhe, por që në fakt i shkon shumë. S’mendoni kështu?

papakaubojs

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048395872116089
array(1) { ["section"]=> string(107) "kete-kapele-meksikane-e-ka-vene-nje-nga-njerezit-me-te-rendesishem-te-botes-e-merrni-dot-me-mend-kush-32413" }