Këtë kërcim sensual të Bora Kokëdhimës, s’e keni parë shpesh(VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:52 20-04-2016

Një kërcim shumë sensual, i Bora Kokëdhimës, stilistes dhe vajzës së deputetit Koço Kokëdhima.

Teksa dëgjon muzikë, ajo vallëzon nën ritmin e saj…Elegante dhe veshur me fustanin e kuq. E njohur për shpirtin artistik, ashtu si motra e saj e madhe, Besa, Bora iu dhuron ndjekësve momente që nuk shihen shpesh. 

‘’Gjej rrugën tënde të falësh dhe të harrosh’’, shkruan Bora.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18822693824768
array(1) { ["section"]=> string(71) "kete-kercim-sensual-te-bora-kokedhimes-s-e-keni-pare-shpesh-video-38165" }