Këtë s'na e kishin parë ndonjëherë sytë, ja si e kafshon Geti -Marinën (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:46 13-02-2018 Këtë s'na e kishin parë ndonjëherë sytë, ja si e kafshon Geti -Marinën (Foto)

Ata të dy janë bashkëshortët më të komentuar të showbiz-it shqiptar.

Geti dhe Marina momentalisht po kalojnë një periudhë relaksuese në një vend me dëborë. Sigurisht që postimet nuk mungojnë nga asnjëri prej dy bashkëshortëve por ajo që na ka bërë përshtypje është një foto e postuar në Instagram nga Marina. Jemi mësuar të shohim foto të ndryshme të cilat shprehin dashurinë, ama kjo është disi e habitshme.

Aty shfaqet Getoari, i cili i pozicionuar pas saj po përpiqet ta kafshojë. Sigurisht që nuk besojmë se ai e ka patur me gjithë mend ndaj na pëlqen ideja e tyre pikante.

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Besi dhe Xhensila nuk janë vetëm në Santorini, ja kush ndodhet atje (FOTOT)
Ajo nuk e nisi muzikën me “klipe”, Aurela Gaçe tregon kohën kur këndonte përkrah Anita Bitrit (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.017019033432007
array(1) { ["section"]=> string(80) "kete-s-na-e-kishin-pare-ndonjehere-syte-ja-si-e-kafshon-geti-marinen-foto-110149" }