Këtë të shtunë, çmendet Tirana... (ZBULONI Ç’DO NDODHË NË KRYEQYTET)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:46 08-12-2016 Këtë të shtunë, çmendet Tirana... (ZBULONI Ç’DO NDODHË NË KRYEQYTET)

Nuk ka vetëm njerëz që duan të kërcejnë me këngetare mbi skenë, ka edhe nga ata që duan DJ si në Ibiza, London apo Paris. Tirana me shije ka zgjedhur DanceElekrtonike. Dyshja spektakolare hollandeze "Sexy by Nature" rikthehet në FOLIE!

Sunnery James & Ryan Marciano janë dyshja më përfaqësuese e gjeneratës së re të DJ-ve hollandeze, që po pushtojnë botën. Fjalët nuk mund të përshkruajnë as më të voglën ndjenjë që përjetohet, kur SJRM performojnë live.

Energjia që ju mbërrin nëpërmjet muzikës dhe performancës së tyre nuk ka asgjë të krahasohet. Përditë e më shumë njerëz me shije të afrohen e të gjejnë veten në muzikën DANCEelektronike. Folia është Folia, kështu që bëhuni gati për të jetuar një gjë që nuk e keni pare kurrë.

Light show mahnitës dhe super vibe...shoqëruar kjo me performancen sexy të James & Marciano. Të shtunën 10 dhjetor, jeni të ftuar nëse mund të përballoni emocione të tilla.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034279823303223
array(1) { ["section"]=> string(68) "kete-te-shtune-cmendet-tirana-zbuloni-c-do-ndodhe-ne-kryeqytet-62016" }