Keti Bazhdari i futet punës me lopatë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:21 23-04-2015 Keti Bazhdari i futet punës me lopatë

Fushata elektorale për zgjedhjet e 21 qershorit i ka bërë kandidatët të përveshin mëngët e ti futen punës në terrene nga më të vështirat.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe kandidatja e Partisë Socialiste për bashkinë e Shkodrës, Keti Bazhdari, e cila ka mbjellë pemën me emrin e saj, në shenjë sensibilizimi për Ditën Ndërkombëtare të Tokës.

Fushata e stilit “Rilindje”, me autobus, të rinj të shumtë dhe #Hashtag, është modeli që ka adaptuar kandidatja e Ps Keti Bazhdari për këto zgjedhje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15188503265381
array(1) { ["section"]=> string(42) "keti-bazhdari-i-futet-punes-me-lopate-9529" }