Këto foto tregojnë marrëdhënien që ka Enca me familjen e Noizyt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:12 29-08-2016 Këto foto tregojnë marrëdhënien që ka Enca me familjen e Noizyt

Enca Haxhia nuk ka marrëdhënie të mira vetëm me Noizyn, por edhe me familjen e tij.

Në një dasmë ku të pranishëm kanë qenë të afërmit e Encës dhe Noizyt,  ajo duket tepër familjare me këto të fundit duke ndarë shumë momente pranë tyre.

Teksa ajo filmonte jo vetëm pjesët më të bukura të ceremonisë por edhe veten e saj, na zbulon që gjatë gjithë kohës në tavolinë ka qenë mes prindërve të reperit, shkruan InTV.

enca_2.jpgenca.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drake i shpreh dashurinë "live" Rihanna-s: Të kam dashur që në takimin e parë
Vëllai i Sarës tepër kurioz për bebin, e motra nuk nguron ta ndajë me të gjithë pyetjen e tij »
Article Logic
Execution time: 0.0039710998535156
array(1) { ["section"]=> string(69) "keto-foto-tregojne-marredhenien-qe-ka-enca-me-familjen-e-noizyt-51177" }