Këto janë 7 gjërat që nuk dini për Era Istrefin, zbulojini “sekretet” e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:33 05-02-2017 Këto janë 7 gjërat që nuk dini për Era Istrefin, zbulojini “sekretet” e saj

Era Istrefi ka dhënë një intervistë për “MTV” ku ka rrëfyer 7 gjëra që të tjerët nuk i dinë për të.

Më poshtë mund të lexoni këto 7 gjëra :

Ushqimi i saj i preferuar është pilaf me pulë.

Artisti i saj preferuar është Oui Oui.

Idoli i saj i fëmijërisë ka qënë Beyonce.

Ajo mund të luajë piano, por nuk është profesioniste.

Hobit e saj janë snoëboarding dhe makjazhi.

Ajo ka fobi insektet, sidomos ato që fluturojnë.

Kur është vetëm ajo shkruan në ditar, bën fotografi, shkruan, lexon ose dëgjon muzikë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01951003074646
array(1) { ["section"]=> string(78) "keto-jane-7-gjerat-qe-nuk-dini-per-era-istrefin-zbulojini-sekretet-e-saj-67765" }