Këto janë fjalëkalimet më të përdorura gjatë 2016-s. Me siguri dhe ju nuk bëni përjashtim

Publikuar tek: bota, më 16:56 16-01-2017 Këto janë fjalëkalimet më të përdorura gjatë 2016-s. Me siguri dhe ju nuk bëni përjashtim

Njerëzit priren të përdorin kodet më të thjeshta për t’i kujtuar dhe ata vetë në llogaritë e tyre si email, facebook, etj por nuk e dinë se rrezikojnë tejë mase.

Sipas një studimi gjatë vitit që lamë pas dy fjalëkalimet më të përdorura me numra janë “123456" dhe "111111".

Por ata që duan ta kenë të sigurtë llogarinë e tyre bëjnë mirë që t'i ndryshojnë sa më shpejt këto kode dhe të kombinojnë numrat me shkronjat. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033874988555908
array(1) { ["section"]=> string(94) "keto-jane-fjalekalimet-me-te-perdorura-gjate-2016-s-me-siguri-dhe-ju-nuk-beni-perjashtim-65683" }