Këto janë kufjet e reja të Apple, “Air Pods” (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:40 07-09-2016 Këto janë kufjet e reja të Apple, “Air Pods” (Foto)

Apple ka prezantuar sot kufjet e reja “Air Pods”, pa tela, me sensorë prekje dhe infrared.

iPhone 7 dhe 7 Plus nuk do të kenë portë për fishën e kufjeve megjithatë përdoruesit mund të lidhin kufjet me tela përmes portës së karikimit.

“Air Pods” janë kufjet e reja “ëireless”, të cilat mbajnë rreth pesë orë karikim por mund të karikohen në kutinë e tyre për 24 orë karikim. Kufjet kanë sensorë që dallojnë kur vendosen në veshë dhe ndizen. “Air Pods” mund të lidhen me çdo pajisje të Apple.

Ssdfr4gghhhhhot_1.jpg

Scghjtyy1.jpg

Screenghhjjkjot_1.jpg

Screkufjerttthot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025192975997925
array(1) { ["section"]=> string(52) "keto-jane-kufjet-e-reja-te-apple-air-pods-foto-52234" }