Këto vargje për Edi Ramën do iu lënë “pa mend”: Ç'po dëgjojnë veshët tanë, kryeministri po bën hatanë... Na ka shpikur një ligj të ri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:07 26-05-2017 Këto vargje për Edi Ramën do iu lënë “pa mend”: Ç'po dëgjojnë veshët tanë, kryeministri po bën hatanë... Na ka shpikur një ligj të ri

Pas arritjes së marrëveshjes mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha kriza politike është zbutur disi.

Ironitë dhe komentet nga figura të shumta publike nuk mungojnë kur bëhet fjalë për politikanët dhe zgjedhjet.

Ilustrimet e situatës politike nga Bujar Kapexhiu janë të veçanta pasi Kapexhiu gjithmonë realizon karikatura pikante. Ndërsa këtë herë Kapexhiu ka thurur disa vargje të rralla për kryeministrin.

dfgfdgfdhfdhfdhdfhdf.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gruaja dedikim publik ministrit të ri Dritan Demiraj: Burri i jetës sime, mbreti im...
Basha i la jashtë listave, njëri aleat zhduket nga "faqja e dheut" tjetri shtron darkë me sharki dhe çifteli "për shtatë palë qejfe" »
Article Logic
Execution time: 0.01594090461731
array(1) { ["section"]=> string(132) "keto-vargje-per-edi-ramen-do-iu-lene-pa-mend-c-po-degjojne-veshet-tane-kryeministri-po-ben-hatane-na-ka-shpikur-nje-ligj-te-ri-80077" }