Khloe bën 4 muaj sot, Zajmina publikon foton e ëmbël me vajzën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:21 29-05-2018 Khloe bën 4 muaj sot, Zajmina publikon foton e ëmbël me vajzën Zajmina Vasjari

Këngëtarja Zajmina Vasjari ka disa muaj që është bërë nënë për herë të parë.

Pas lindjes së vajzës së saj Khloe, Zajmina është munduar të ruajë privatësinë duke mos publikuar shpesh foto të vajzës.

Ditën e sotme Khloe ka mbushur katër muaj dhe Zajmina nuk ka kursyer të publikojë një foto më vajzën e sj.

Në foton e postuar në Instagram ku nënë e bije duken mjaft të lumtura Zajmina shkruan: E ëmbla ime Khloe është 4 muajshe sot, dhe do të qeshim gjithë ditën me mamin.

zaa.png

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Njoftoi largimin nga aktrimi, Albano Bogdo bën lëmsh gjithë dynjanë: Më vjen keq t'ju lë jashtë BE-së (VIDEO)
Albano Bogdo lajmëron largimin nga aktrimi, reagon menjëherë Turjan Hyska, SQARON gjithçka »
Article Logic
Execution time: 0.032516956329346
array(1) { ["section"]=> string(68) "khloe-ben-4-muaj-sot-zajmina-publikon-foton-e-embel-me-vajzen-122527" }