Kida dhe Xhensila publikojnë këngën, “nami” me klikime në vetëm pak orë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:48 10-11-2016

Kida dhe Xhensila kanë publikuar këngën e tyre “Uh baby”, një bashkëpunim i paralajmëruar prej kohësh.

Ndonëse ka vetëm disa orë që është ngarkuar në kanalin youtube, kënga ka marrë me mijëra klikime.

A i meriton? Këtë po jua lemë vetë ta gjykoni!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Revoltohet keq Bleona Qereti, shpërthen daj ndjekësve: Mjeranë pa të drejtë vote që pini kafe me ‘free wifi’
Gafa e Bleonës, shau fansat për përdorim e “Wi-Fi” por shikoni ç’ka bërë vetë në mesazhin për Trump »
Article Logic
Execution time: 0.13021016120911
array(1) { ["section"]=> string(80) "kida-dhe-xhensila-publikojne-kengen-nami-me-klikime-ne-vetem-pak-ore-video-59043" }