Kida publikon këngën e re, “Ja kem nis” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:59 18-05-2016

Këngëtarja nga Kosova, Kida ka publikuar këngën e saj më të re. “Ja kem nis” titullohet kënga, videoklipi i së cilës është publikuar në kanalin muzikor në internet “Youtube”.

Edhe kësaj here kënga është prodhim i “ZzapnChriss” dhe pritet të jetë një nga histet e kësaj vere. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028880834579468
array(1) { ["section"]=> string(48) "kida-publikon-kengen-e-re-ja-kem-nis-video-40840" }