Kim Kardashian bëhet nënë për herë të dytë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:04 05-12-2015 Kim Kardashian bëhet nënë për herë të dytë

Kim Kardashian dhe Kanye West janë bërë prindër për herë të dytë pasi ka ardhur në jetë djali i tyre.

Lajmi është konfirmuar nga vetë çifti, të cilët shkruajnë në faqen e tyre zyrtare: “Kanye dhe unë mirëpritëm djalin tonë.”

Çifti i njohur i showbiz-it amerikan nga martesa e tyre kanë edhe një vajzë të quajtur North West.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021081924438477
array(1) { ["section"]=> string(48) "kim-kardashian-behet-nene-per-here-te-dyte-27039" }