Kim Kardashian dhe Mario surprizojnë sërish, ja ç’thotë ajo këtë herë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:54 09-06-2016

Kim Kardashian u bë një personazh edhe më popullor në Shqipëri kur tha në shqip “O sa bukur Mario” duke iu drejtuar grimierit të saj me origjinë shqiptare, Marios.

Por Kim ka surprizuar sërish me një tjetër video ku i thotë grimierit të saj se e sheh “si një familje të madhe shqiptare”.

Për më shumë ndiqni videon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065798759460449
array(1) { ["section"]=> string(80) "kim-kardashian-dhe-mario-surprizojne-serish-ja-c-thote-ajo-kete-here-video-42990" }