Kim Kardashian habit, dekoloron flokët dhe bëhet bjonde

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:35 05-03-2015 Kim Kardashian habit, dekoloron flokët dhe bëhet bjonde

Bukuroshja brune është shfaqur tërësisht ndryshe para kamerave këtë herë. Mos thashë ’brune’? Jo, ajo tashmë është një bjonde, bjonde e theksuar dhe e dekoloruar!

Nuk e dimë ç’i ka shkrepur në kokë Kim Kardashianit por me këtë pamje të re ka befasuar gjithkënd. Gjatësia e flokëve të saj nuk prek as shpatullat, ndërkohë që veshja me të zeza ia ka bërë më të dukshëm ndryshimin.

Ç’të themi?! Kimi e di vetë se ç’bën me kokën e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023303031921387
array(1) { ["section"]=> string(59) "kim-kardashian-habit-dekoloron-floket-dhe-behet-bjonde-5056" }