Kim Kardashian lë Armeninë, mbërrin në Jeruzalem

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:41 15-04-2015 Kim Kardashian lë Armeninë, mbërrin në Jeruzalem

Pas vizitës së saj në Armeni  Kim Kardashian i është drejtuar Jeruzalemit. Ajo shihet në një foto duke darkuar bashkë me bashkëshortin Kanye West dhe politikanin Nir Bakat.

Ata shihen të tre në restorant, por pa ushqime në përshtatje të ligjeve dietike të fesë hebraike. Fotoja është publikuar nga e përditshmja Hakikar, por e ka mbuluar tërësisht Kimin me faturën e restorantit, pasi femra konsiderohet si provokim po të ekspozohet.

Fotoja origjinale është bërë publike nga Nir Bakat në profilin e tij social “Twitter”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marina merr propozimin e dytë për martesë në BBA
Christian Grey nuk do ishte i lumtur me "look-un" e ri të Dackota Johnson »
Article Logic
Execution time: 0.0042510032653809
array(1) { ["section"]=> string(52) "kim-kardashian-le-armenine-mberrin-ne-jeruzalem-8828" }