Kim Kardashian nuk ndalet, çudit me trendin më të ri të thonjve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:03 27-01-2017 Kim Kardashian nuk ndalet, çudit me trendin më të ri të thonjve

Kim Kardashian ka qenë shpesh frymëzim për vajza nga mbarë bota rreth trendeve më të fundit të pasarelave të modës.

Në një publikim të bërë në llogarinë e saj në ‘Snapchat’, së fundi Kim i ka kushtuar vëmendje pamjes së duarve të saj dhe ka sjell dhe një trend të ri dizajnit të thonjve pasi në imazhet e publikuara ajo ka vendosur dhe persing në ta.

Pa dyshim që përveç një manikyri të tillë si një ide e re, Kim vendosi që t’i kombinoi edhe ngjyrën duke iu bërë një të lehtë metalike.

kim.jpg

kim1.jpg

kim2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020971059799194
array(1) { ["section"]=> string(68) "kim-kardashian-nuk-ndalet-cudit-me-trendin-me-te-ri-te-thonjve-66850" }