Kimberley Garner me rrobabanjo në festival

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:04 18-04-2016 Kimberley Garner me rrobabanjo në festival

Kimberley Garner ka qenë ajo që ka tërhequr mjaft vëmende gjatë pjesmarrjes së saj në festivalin Coachella në Indio të Kalifornisë

Ajo mbante veshur ka zbuluar dekoltenë me kostum të kuq noti. Kimberley me anë të veshjes së saj ka treguar linjën re luksoze të rrobabanjove dhe një nga dizajnerët më të rinj kur është paraqitur në ditën e hapjes së festivalit. Ajo ka pozuar me veshjen e saj ndërkohë që kostumi i’a zbulonte një pjesë të mirë të dekoltesë. Ajo i kishte kombinuar ato me një fund të bardhë, për të qenë më e përshtatshme në festival. Ndërsa në dorë e kishte shiritin VIP, i cili është vërejtur kur ajo i ka rregulluar flokët. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026231050491333
array(1) { ["section"]=> string(48) "kimberley-garner-me-rrobabanjo-ne-festival-37956" }