“Kishte ardhur koha që më në fund të flisja”, Samanta Karavella reagon pas sherrit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:18 30-11-2016

Këngëtarja Samanta Karavella u përfshi disa javë më parë në një sherr virtual me kolegen e saj Marsela Çibuku e cila ironizonte Samantën për këngët e tekstet e saj thuajse pa kuptim.

Marsela është një këngëtare e muzikës “live” ndërsa Samantën e shohim shpesh në klipe.

Njëra ndryshe nga tjetra, rrugët e Samanta Karavellos dhe Marsela Çibukaj u poqën në një mënyrë aspak të zakonshme.

Samanta ka thënë për IN Report në InTv se është e vështirë të përdorësh gjuhën e pastër letrare kur ke të bësh me këngë reagge. Gjthashtu ajo ka theksuar se i ka vërtetuar aftësitë e saj për të kënduar live, dhe se kishte ardhur koha që ajo më në fund të fliste.

Për më tepër ndiqni intevistën e plotë si më sipër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.059087038040161
array(1) { ["section"]=> string(85) "kishte-ardhur-koha-qe-me-ne-fund-te-flisja-samanta-karavella-reagon-pas-sherrit-61164" }