Kjo adresë urimi për Vitin e Ri nga Ministria e Ekonomisë do ju shkrijë së qeshuri (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:11 04-01-2017 Kjo adresë urimi për Vitin e Ri nga Ministria e Ekonomisë do ju shkrijë së qeshuri (Foto)

Për firmën Kurum është thënë se ka falimentiar, do largohet nga Shqipëria apo edhe akuza nga më të ndryshmet.

Megjithatë Kurum vijon të jetë prezente në Shqipëri, dhe së fundmi ka marrë një urim të vecantë nga Ministria e Ekonomisë me rastin e festave të fundvitit.

E mesa duket dërguesi që nuk ka arritur të gjejë adresën e saktë të administratorit, i ka rënë shkurt:

“Turku I Kurumit, Elbasan” – shkruhet në pusullën e Ministrisë së Ekonomisë.

15910373_10155560545263765_185344750_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020632028579712
array(1) { ["section"]=> string(93) "kjo-adrese-urimi-per-vitin-e-ri-nga-ministria-e-ekonomise-do-ju-shkrije-se-qeshuri-foto-64613" }