Kjo çfarë shkruan Eliza Dushku për të atin, do ju bëjë krenarë të gjithëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:30 03-06-2016 Kjo çfarë shkruan Eliza Dushku për të atin, do ju bëjë krenarë të gjithëve

Eliza Dushku në çdo gërmë na bën krenarë me dashurinë e saj për këtë vend dhe njerëzit e tij.

Babai i aktores hollivudjane ka ditën e lindjes dhe mënyra sesi e uron Eliza është mbresëlënëse. Ajo nuk harron të thotë për miliona ndjekësit e saj gjithë krenari që babai i saj është emigrant dhe shqiptar.

“Gëzuar ditëlindjes babi. 75 vjeç. Boston. Emigrant. Familje. Krenari. Shqiptar”, shkruan aktorja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029056072235107
array(1) { ["section"]=> string(79) "kjo-cfare-shkruan-eliza-dushku-per-te-atin-do-ju-beje-krenare-te-gjitheve-42294" }