Kjo është bukuroshja që i ka fituar zemrën ‘Ezelit’, merr propozimin për martesë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:25 20-01-2016 Kjo është bukuroshja që i ka fituar zemrën ‘Ezelit’, merr propozimin për martesë (Foto)

Aktori turk, Kenan Imirzalioglu, shumë i njohur nga shqiptarët për rolet e tij në disa telenovela, ka vendosur t’i japë fund beqarisë.

I njohur për rolin në filmin “Ezel”, aktori i ka propozuar për martesë modeles Sinem Kobal. Kobal klasifikohet si një nga femrat më të bukura në Turqi dhe prej disa vitesh ka krijuar një lidhje me Imirzalioglu.

08b27465e7331d0c1793ae2e7b5c5fab.jpg

sinem-kenan_9936.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067079067230225
array(1) { ["section"]=> string(88) "kjo-eshte-bukuroshja-qe-i-ka-fituar-zemren-ezelit-merr-propozimin-per-martese-foto-30532" }