Kjo është e dashura super seksi e futbollistit të Kombëtares Shqiptare (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:56 04-01-2016 Kjo është e dashura super seksi e futbollistit të Kombëtares Shqiptare (Foto)

Fjalët se prezantuesja dhe modelja kosovare, Elita Rudi, është në lidhje me futbollistin e Kombëtares Shqiptare, Bekim Balaj mesa duket janë të sakta.

Gazeta Olle ka siguruar disa fotografi ekskluzive ku Elita dhe Bekimi janë parë së bashku duke e festuar festën e ndërrimit të viteve.

Rudi kohët e fundit e ka vizituar shpeshherë edhe qytetin e Rijekës në Kroaci ku luan Bekim Balaj.

220643-576x641.jpg

11908123-10153513909704350-802460685-n.jpg

elita.png

elitaaaa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02620005607605
array(1) { ["section"]=> string(81) "kjo-eshte-e-dashura-super-seksi-e-futbollistit-te-kombetares-shqiptare-foto-29145" }