Kjo është e dashura superseksi e Shpat Kasapit (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:42 25-05-2016 Kjo është e dashura superseksi e Shpat Kasapit (FOTOT)

Është përfolur gjatë në media për raportet e tij me femrat dhe duket se më në fund këngëtari Shpat Kasapi ka rënë në “qetësi”.

Në fakt, zor se mund të bjerë plotësisht në qetësi më këtë vajzë e cila po komentohet në rrjetet sociale si superseksi nisur nga fotot e publikuara në SnapChat.

Bukuroshja në krah të Shpatit është nga Kosova, quhet Qendresa Dula dhe jeton në Zvicër. 

kjo.jpg

kjo1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067789554595947
array(1) { ["section"]=> string(58) "kjo-eshte-e-dashura-superseksi-e-shpat-kasapit-fotot-41443" }