Kjo është ish-zyrtarja e Kuvendit që merr detyrën e rëndësishme në institucionet e Vettingut

Publikuar tek: aktualitet, më 20:07 12-01-2018 Kjo është ish-zyrtarja e Kuvendit që merr detyrën e rëndësishme në institucionet e Vettingut

Që prej disa muajsh kanë nisur punën disa nga organet e Vettingut dhe struktura e tyre është duke u plotësuar.

Si e zgjedhur për të punuar në një nga organet e reja të drejtësisë, në Kolegjin e Posacëm të Apelimit është Jonida Tafani e cila do të jetë këshilltare ligjore e njësisë së shërbimit ligjor.

Deri më tani ajo kishte punuar si këshilltare në sektorin juridik të Kuvendit të Shqipërisë.

Jonida Tafani kishte shërbyer në këtë detyrë për më shumë se 12 vjet dhe me këtë rast kolegët që ajo po lë në Kuvendin e Shqipërisë i kanë organizuar një festë të vogël.

Drejtoresha e marrdhënieve me publikun në Kuvendin e Shqipërisë, Manjola Arizaj Zeka shkruan për Tafanin se ajo është një profesioniste e dalluar dhe që të gjithë kolegët do ia ndjejnë mungesën.

Më poshtë postimi:

Screenshot_17.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Duhan në lokale, ISHSH ndëshkon 17 biznese në Durrës (Lista me gjoba)
Aksident i tmerrshëm te ‘Rruga e Elbasanit’, përplaset studentja 20-vjeçare (FOTO-VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0042719841003418
array(1) { ["section"]=> string(99) "kjo-eshte-ish-zyrtarja-e-kuvendit-qe-merr-detyren-e-rendesishme-ne-institucionet-e-vettingut-106370" }