Kjo është kënga e re e Dua Lipës (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:36 26-08-2016

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka publikuar këngën e saj më të re. “Blow Your Mind” titullohet kënga dhe në “Youtube” është publikuar vetëm versioni i audio, pasi bukuroshja nga Kosova nuk ka përgatitur ende një videoklip për të.

Dua Lipa ka njoftuar gjithashtu daljen në treg të albumit të saj që titullohet thjesht “Dua Lipa”. Këngëtarja ka thënë se vendosi t’i vinte emrin e saj albumit pasi ai transmeton më së miri atë muzikë që Dua kërkon që publiku të dëgjojë prej saj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019801139831543
array(1) { ["section"]=> string(44) "kjo-eshte-kenga-e-re-e-dua-lipes-video-50954" }