Kjo është kënga më idiote që pritet të pushtojë botën (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:10 02-10-2016 Kjo është kënga më idiote që pritet të pushtojë botën (Video)

“Gangnam Style”, kënga e famshme K-Pop, tashmë ka arritur plot dy miliard e gjysmë fansa, por duket se do ketë një konkurrent të fortë.

“Pen Pineapple Apple Pen”, shkurt PPAP, është një këngë e shkurtër japoneze e artistit Piko-Taro i cili gjatë interpretimit shpjegon me fuqitë e tij “magjike” si ia ngul stilolapsin një molle, më pas një ananasi dhe pastaj i kombinon të dyja.

Por megjithëse nuk ka shumë kuptim, melodia është fiksuese, duke e bërë këtë video virale në Japoni të përhapet në mbarë botën.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023317098617554
array(1) { ["section"]=> string(65) "kjo-eshte-kenga-me-idiote-qe-pritet-te-pushtoje-boten-video-54827" }