Kjo është lokomotiva e parë me avull në Shqipëri, së shpejti do e shihni në Tiranë (FOTOT)

Publikuar tek: kulture-art, më 07:53 10-07-2018 Kjo është lokomotiva e parë me avull në Shqipëri, së shpejti do e shihni në Tiranë (FOTOT) Lokomotiva me avull

Këtë lokomotivë me avull do të mund ta shihni së shpejti në Tiranë.

 

Zv. ministri i Infrastrukturës dhe Energjitikës, Artan Shkreli bën me dije se lokomotiva, relikë e e fillimit hekurudhor shqiptar do të bëhet gati të vendoset në kryeqytet.

“S H E N J A  E  N J Ë  R I N I S J E J E

Lokomotiva me avull, relike e fillimit hekurudhor shqiptar, që tani po bëhet gati të vendoset ne Tiranë, simbol i nje ëndrre në pikën e rrjedhshmërisë, por kurrë të këputur”, shprehet Shkreli.

36862661_2040307126042574_9219786864444047360_n.jpg

36879507_2040306859375934_3969414594643886080_n.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Ne jemi më trima dhe më të zgjuar”, shpërthen aktori: Çështje KULTURE
»
Article Logic
Execution time: 0.025410890579224
array(1) { ["section"]=> string(94) "kjo-eshte-lokomotiva-e-pare-me-avull-ne-shqiperi-se-shpejti-do-e-shihni-ne-tirane-fotot-127349" }