Kjo është mamaja e Leandrës dhe ish-gruaja e Noizyt (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:12 18-01-2017 Kjo është mamaja e Leandrës dhe ish-gruaja e Noizyt (FOTO)

Disa ditë më parë, reperi Noizy vendosi të fshijë tatuazhin-portret të ish-gruas së jetës së tij dhe mamasë së Leandrës.

Por deri më tani, askush nuk e kishte parë ish bashkëshorten e Noizyt e cila është pikërisht gruaja në këtë foto me të.

Ajo jeton në Londër bashkë me vajzën e tyre, Leandrën për të cilën reperi ka bërë edhe një këngë.

 

lea.png

lea1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020287036895752
array(1) { ["section"]=> string(62) "kjo-eshte-mamaja-e-leandres-dhe-ish-gruaja-e-noizyt-foto-65873" }