Kjo është Mbretëresha e Re e Instagram (FOTOGALERI)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:04 05-11-2016 Kjo është Mbretëresha e Re e Instagram (FOTOGALERI)

Alexis Ren është mbretëresha e re e Instagram me 7 milionë ndjekës falë fotografive shpërthyese. Ajo është një modele, por suksesi i saj janë fotot nudo.  Alexis pozon në plazhe të mahnitshme, duke treguar forma të përsosura.

 Me duar mban të pazbuluar gjoksin dhe jep spektakël. Fizikun e ka për pasarelë mode, por është edhe shumë sensuale dhe lozonjare. Alexis Ren është konsideruar së fundmi si mbretëresha e re e internetit.

Është vetëm 19 vjeçe dhe modelja kaliforniane ka bërë për vete rrjetet sociale.

1478290301_2.jpg

1478290355_7.jpg1478290368_5.jpg1478290361_6.jpg1478290348_8.jpg1478290342_9.jpg1478290334_10.jpg1478290328_11.jpg1478290321_12.jpg1478290315_14.jpg147829005313-alexis.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02997899055481
array(1) { ["section"]=> string(55) "kjo-eshte-mbreteresha-e-re-e-instagram-fotogaleri-58456" }