Kjo është mrekullia e fundit që Nënë Tereza bëri me politikanët shqiptarë, sipas Afrim Krasniqit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:39 03-09-2016 Kjo është mrekullia e fundit që Nënë Tereza bëri me politikanët shqiptarë, sipas Afrim Krasniqit

Politologu Afrim Krasniqi ka ironizuar me vendimin e zyrtarëve të lartë të Shqipërisë dhe Kosovës për të udhëtuar të gjithë drejt Vatikanit për të marrë pjesë në ceremoninë e shenjtërimit të Nënë Terezës.

Këtë veprim, Krasniqi e quan mrekulli të Nënë Terezës.

“24 orë Presidenti, Kryeministri, Kryeparlamentari dhe ca politikanë s'do jenë në Shqipëri. E njejta në Kosovë. Një mrekulli tjetër e Nënë Terezës”, shprehet ai.

Lexo edhe: Nishani, Meta, Rama dhe Bushati të gjithë jashtë vendit, Niko Peleshi drejton shtetin, ja çfarë thotë protokolli

Ndiqni DIREKT koncertin në nder të Nënë Terezës në Vatikan

Screenshot_14_copy_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023061037063599
array(1) { ["section"]=> string(101) "kjo-eshte-mrekullia-e-fundit-qe-nene-tereza-beri-me-politikanet-shqiptare-sipas-afrim-krasniqit-51794" }