Kjo është performanca e Ledri Vulës që futi në sherr drejtuesit e “The Voice”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:25 09-04-2016

Është publikuar performanca e djeshme reperit Ledri Vula në “The Voice of Albania” në Top-Channel. Dy ditët e fundit është folur shumë për përplasjet e drejtuesve të këtij programi që sollen edhe largimin e producentes Zefina Hasani, e cila kundërshtoi praninë e reperit kosovar në skenën e “The Voice”.

Ledri ka kënduar dy hitet e tij “Një gotë për ty” dhe “SRMN”, ndërsa publiku e ka pritur mjaft mirë performancën e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021707057952881
array(1) { ["section"]=> string(81) "kjo-eshte-performanca-e-ledri-vules-qe-futi-ne-sherr-drejtuesit-e-the-voice-37264" }