Kjo është shtëpia e re e Besit dhe Xhensilës (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:12 18-05-2016 Kjo është shtëpia e re e Besit dhe Xhensilës (Video)

Aktori i humorit, Besart Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se shumë shpejt do të bashkëjetojnë në shtëpinë e tyre të re.

Këngëtarja ka shpërndarë në Snapchat një video të shkurtër ku duket një pjesë e shtëpisë, salloni dhe dalja për në ballkon që është në ndërtim e sipër.

f2_1463564500-6194721.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036655902862549
array(1) { ["section"]=> string(56) "kjo-eshte-shtepia-e-re-e-besit-dhe-xhensiles-video-40832" }