Kjo është torta gjigande për Kombëtaren Shqiptare përgatitur dje në Francë, Agron Duka publikon foton

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:24 10-06-2016 Kjo është torta gjigande për Kombëtaren Shqiptare përgatitur dje në Francë, Agron Duka publikon foton

Kjo është torta gjigande për Kombëtaren Shqiptare përgatitur dje në Francë, Agron Duka publikon foton. Kreu i FSHF-së qëndron krenar para saj, me shpresën që djemtë do arrijnë suksesin e pritur nga të gjithë.

Dje nisi zyrtarisht Euro 2016 dhe në ceremoninë zyrtare nuk mungoi kjo tortë, në cepin e së cilës duket edhe shqiponja dykrenare. Nesër është ndeshja me Zvicrën dhe ne kryqëzojmë gishtat për djemtë tanë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029061079025269
array(1) { ["section"]=> string(106) "kjo-eshte-torta-gjigande-per-kombetaren-shqiptare-pergatitur-dje-ne-france-agron-duka-publikon-foton-43061" }