Kjo është vajza “e rritur” e ministres së Ramës: Për herë të parë votoi me mua (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:25 25-06-2017 Kjo është vajza “e rritur” e ministres së Ramës: Për herë të parë votoi me mua (FOTO)

Ditën e sotme shumë personazhe të politikës shqiptare morën me vete fëmijët e tyre, pranë qendrave të votimit.

Disa prej tyre e kishin për herë të parë. Në mëngjes u shfaq mes prindërve Bora, vajza e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, e cila votoi për herë të parë pasi kishte përmbushur moshën mbi 18 vjeç.

Ndërkohë, edhe ministrja e Shtetit për Inovacionit dhe Administradën, Milena Harito ka prezantuar të bijën, e cila sot votoi për herë të parë.

Harito poston disa foto nga ky moment dhe shkruan: “Ana votoi për herë të parë bashkë me mua”. 

19399841_1389558251158523_253924285110893729_n.jpg

19399547_1389558267825188_2817588026573012558_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021057844161987
array(1) { ["section"]=> string(86) "kjo-eshte-vajza-e-rritur-e-ministres-se-rames-per-here-te-pare-votoi-me-mua-foto-83851" }