Kjo është zona “Euro2016” ku do transmetohen ndeshjet e kombëtares shqiptare në ekran gjigand (Video)

Publikuar tek: sport, më 12:37 15-05-2016 Kjo është zona “Euro2016” ku do transmetohen ndeshjet e kombëtares shqiptare në ekran gjigand (Video)

Tifozët e kombëtares shqiptare të futbollit do të kenë mundësinë të ndjekin ndeshjet e Euro 2016, përveç fushës pas Kryeministrisë edhe në një ambient tjetër të vënë në dispozicion nga Bashkia Tiranë.

Zona Euro 2016 do të ngrihet te sheshi “Nënë Tereza” dhe parashikohet të ketë përveç një ekrani gjigand edhe ambiente të tjera argëtimi.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazeta Gjermane “Bild” për Kombëtaren e Shqipërisë: Kualifikimi, sensacion dhe historik
Euro 2016: Këta janë lojtarët e përzgjedhur nga De Biasi »
Article Logic
Execution time: 0.02155590057373
array(1) { ["section"]=> string(103) "kjo-eshte-zona-euro2016-ku-do-transmetohen-ndeshjet-e-kombetares-shqiptare-ne-ekran-gjigand-video-40506" }