Kjo femër kalon në orgazëm teksa tatuazhohet në pjesët intime (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:53 04-12-2016 Kjo femër kalon në orgazëm teksa tatuazhohet në pjesët intime (Video)

Një femër nga Los Angelesi vendosi të filmojë të gjithë procesin e tatuazhimit në një prej pjesëve më të vështira të trupit por edhe të rrezikshme.

Megjithatë duket se ajo nuk e kishte parashikuar që gjatë shpimit nga gjilpëra e makinerisë do të kalonte në orgazmë. Më i pashqetësuar dhe i dedikuar në punë duket të jetë artisti.

Kujdes! Pamje me përmbajtje erotike:

 


tatuazhiii by newsbomb-al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032845020294189
array(1) { ["section"]=> string(73) "kjo-femer-kalon-ne-orgazem-teksa-tatuazhohet-ne-pjeset-intime-video-61566" }