Kjo figurë e njohur për publikun e ka bërë Ermalin të qajë, dhe nuk është Ami

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:16 14-12-2016 Kjo figurë e njohur për publikun e ka bërë Ermalin të qajë, dhe nuk është Ami

Meshkujt qajnë, edhe Ermal Mamaqi nuk ka bërë përjashtim.

Është pikërisht këngëtarja Rozana Radi e cila me këngën “Ma thuaj ti”  në “Kënga Magjike”  ka prekur dhe humoristin.

Mamaqi ka pranuar se ka qarë gjatë performancës së Rozana Radit në natën e parë.

Në një postim që Rozi shkroi të nesërmen e performancës, duke kujtuar prindërit e saj, Ermali komentoi: “Rozan na ke prekur dje. Ishim aty dhe ne. Nuk kam qarë ndonjëherë më parë. Bravo”.

Kanë qenë pikërisht fjalët dhe interpretimi i Rozit që kanë prekur shpirtin e artistit.

 

 rozi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020187854766846
array(1) { ["section"]=> string(82) "kjo-figure-e-njohur-per-publikun-e-ka-bere-ermalin-te-qaje-dhe-nuk-eshte-ami-62684" }